iso_3166-2 - en to bs translation catalogue (12 entries)

note: Name for AO-ZAI
en: Zaire
bs: Zair

note: Name for DJ-DJ
en: Djibouti
bs: Džibuti

note: Name for FR-971
en: Guadeloupe
bs: Gvadalupe

note: Name for GT-01
en: Guatemala
bs: Gvatemala

note: Name for US-AK
en: Alaska
bs: Aljaska

note: Name for US-AS
en: American Samoa
bs: Američka Samoa

note: Name for US-GA
en: Georgia
bs: Gruzija

note: Name for US-HI
en: Hawaii
bs: Havaji

note: Name for US-IL
en: Illinois
bs: Ilinois

note: Name for US-IN
en: Indiana
bs: Indijana

note: Name for US-MP
en: Northern Mariana Islands
bs: Sjeverna Marijanska ostrva

note: Name for US-PR
en: Puerto Rico
bs: Portoriko
